stovok

Auqamaty - výdejníky stolní vody

Naše společnost již řadu let provádí distribuci balené stolní vody. Stolní vodu distribuujeme v 1,5-litrových ale především ve velkoobjemových obalech s obsahem 18,9 l (5 galonů).Distribuce je prováděna prostřednictvím přímého prodeje a u velkých obalů především bezplatným rozvozem k zákazníkovi.

Pro kompletnost této služby jsme zařadili do nabídky naší společnosti i prodej a pronájem stojanů sloužících k stáčení dodávané vody. Stojany též nazývané aquamaty provádějí ohřev stolní vody na cca 85 °C a jeho ochlazení na teplotu 15 °C .

Aquamaty jsou dodávány v široké škále provedení. Od malých stolních, u nichž dochází k ochlazování vody elektronickou cestou, s poměrně malou denní kapacitou, přes stolní, u nichž je voda ochlazována stejně jako například u chladniček kompresorovým způsobem, po větší, jež jsou s úspěchem používány v kancelářích, ve zdravotních zařízeních a v neposlední řadě ve svačinových koutcích výrobních podniků.

Jedná se o velmi moderní službu, jež se dynamicky rozvijí jak s rozvojem průmyslové výroby a snahy zaměstnavatelů poskytnout svým zaměstnancům zdravotně nezávadný nápoj, tak i u soukromých osob, jež se rozhodly investovat do zlepšení svého zdravotního stavu.

Naše společnost je připravena touto službou napomoci k dobrému zdravotnímu stavu vás všech a ušetří vaši práci s donáškou vody do bytu.

Stovok s.r.o.

IČO : 243 03 771

Dodávky přírodní pramenité vody

Prodej výdejníků stolní vody

Servis výdejníků stolní vody